Aukcje / Aukcja stacjonarna / Piotr Pasiewicz, Space Light II, 2015 Nr 0 Piotr Pasiewicz (ur. 1979)Space Light II, 2015technika mieszana, papier 100 x 70 cm Niesprzedane Zapytaj o tę pracę Poleć znajomemu O Artyście Piotr Pasiewicz (ur. 1979) Przejdź do karty artystyInformacje o aukcji XL STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej 17 listopada 2019, godz. 17:30 Jak licytować Regulamin Zamów katalog Pobierz katalog PDF Pobierz formularz zlecenia ZOBACZ INNE PRACE TEGO ARTYSTY Piotr PasiewiczKinetic matter XIX, 2014linoryt + 100 x 70 cm cena: 2 400 zł ZOBACZ RÓWNIEŻ Łukasz OlekLand Of Confusion, 2024akryl, płótno 160 x 100 cm cena: 16 000 zł Czesław Piotr SzczepańskiNY street II, 2017olej, płyta 94 x 84 cm cena: 3 000 zł Daniel KrystaCentrum, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaAB23, 2013 - 2018technika mieszana, płótno 50 x 70 cm cena: 5 400 zł Daniel KrystaBRA52, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaGA301, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaLot, 2017akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Natasza MirakOù Est Hauviette?, 2024olej, szlagmetal, płótno 70 x 50 cm cena: 30 000 zł Dariusz MadejskiVENUS, 2023mosiądz, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiVENUS, 2023aluminium, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020brąz, kamień 59 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020aluminium 52 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiUTOPIA, 2023stal 190 x 90 x 70 cm Dariusz MadejskiSYMETRIA, 2022brąz 70 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiENIGMATIC, 2022mosiądz, kamień 35 x 27 x 15 cm image/svg+xml ZAMÓW KATALOG AUKCJI XL STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej 17 listopada 2019, godz. 17:30 Imię i nazwisko: Adres e-mail: Ulica i nr domu: Kod pocztowy: Miejscowość: Aby otrzymać katalog przed rozpoczęciem aukcji prosimy o składanie zamówień co najmniej na 72 godziny przed jej rozpoczęciem Chcę otrzymywać katalogi przyszłych aukcji Galerii STALOWA Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT!Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podanyprzez Państwa adres w najszybszym możliwym terminie. OK ZAPYTAJ O TĘ PRACĘ Piotr Pasiewicz (ur. 1979)Space Light II, 2015technika mieszana, papier , 100 x 70 cm Imię i nazwisko: Twój e-mail: Wiadomość do Galerii: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE FORMULARZA,STALOWA skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie. OK FORMULARZ LICYTACJI Piotr Pasiewicz (ur. 1979)Space Light II, 2015technika mieszana, papier , 100 x 70 cm Cena wywoławcza * ZŁÓŻ ZLECENIE AUKCYJNE LICYTUJ PRZEZ TELEFON MAKSYMALNA KWOTA: PLN Numer telefonu: Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Galerii STALOWA dostępny tutaj oraz w katalogu aukcji. Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE OFERTY! OK POWIADOM ZNAJOMEGO O INTERESUJĄCEJ PRACY Piotr Pasiewicz (ur. 1979)Space Light II, 2015technika mieszana, papier , 100 x 70 cm Imię Twojego znajomego: Adres e-mail znajomego: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO,Twój e-mail został poprawnie wysłany OK NEWSLETTER