INFOROMACJE o AUKCJI
XLV STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej odbędzie się w środę, 1 grudnia 2021 roku, o godzinie 19.00 w Galerii STALOWA i na platformie Onebid.pl. Licytuj osobiście, przez internet lub telefon. Masz pytania? Skontaktuj się nami >>Wystawa prac trwa od 12 listopada 2021.
Zapraszamy!
Zlecenia przyjmujemy pod numerami telefonów:
22 380 34 43, kom. 606 864 943
od poniedziałku do piątku w godzinach
12:00 -19:00 oraz w soboty
w godz 12.00 - 17.00 lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.
Katalog aukcji
Nr 62
Absolutna dynamika nieznanego lub zabawne imię i forma, 2020 - 2021
tusz, papier, oprawa
70 x 50 cm
cena wywoławcza: 800 zł
Nr 9
Czarno-białe metamorfozy Kandinsky'ego, 2020 - 2021
tusz, papier, oprawa
70 x 50 cm
cena wywoławcza: 800 zł
Nr 57
Koszyk z jajkami, kopia obrazu Rolanda Delaporte, 2012
olej, płótno
50 x 60 cm
cena końcowa: 1 000 zł
Nr 78
porcelana, złoto naszkliwne
35 x 20 x 20 cm
cena wywoławcza: 2 400 zł