GoOutGoOut to miejsce gdzie użytkownik rozpoczyna swoją przygodę doświadczania kultury. 
Naszym celem jest informować o wydarzeniach i umożliwić łatwy zakup biletów.   

 

 

 

 

 

Wyprawy z


Wyprawy ze Sztuką zapraszają w podróż na światowe wystawy, koncerty i spektakle operowe. Udział ekspertów ze świata sztuki i ich wykłady zapewniają pogłębienie wiedzy i niepowtarzalne spotkania z arcydziełami.
Zaistnieliśmy w 2013 roku nieco spontanicznie. Od tamtej pory, liczba zakochanych w wyprawach z ekspertem w świat sztuki nieprzerwanie rośnie.  Po 10 latach wiemy, że sztuka łączy ludzi i ufamy, że nieustająco łączymy ludzi z pasją.Artinfo.pl jest najbardziej rozpoznawalnym i najwyżej cenionym portalem internetowym, poświęconym sztuce. Jest wiodącym przedsięwzięciem w sferze informacji o rynku sztuki współczesnej i antyków w Polsce, nie ma porównywalnej konkurencji w polskim Internecie. Portal działa od wiosny 2000 roku i od tego czasu zgromadził setki tysięcy informacji przeglądanych przez wielotysięczną publiczność internetową.

 

OneBid


OneBid to platforma aukcyjna, która działa od 2014 roku. Serwis umożliwia udział na żywo poprzez internet w licytacjach dzieł sztuki, numizmatyki oraz rękodzieła artystycznego. Wystarczy założyć konto oraz zgłosić chęć udziału w wybranych aukcjach. Więcej informacji na temat przebiegu licytacji znajdziesz na stronie Jak licytować.