ART
RENTAL

Galeria STALOWA specjalizuje się w sprzedaży dzieł sztuki współczesnej, w tym głównie malarstwa. Według nas obraz powinien być integralną częścią dobrze urządzonego wnętrza. Zachęcamy Państwa do wspólnego udziału w przygodzie, jaką stanowi dla nas sztuka współczesna. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, przygotowaliśmy program Art Rental. Jest on wygodnym sposobem na dostęp do zróżnicowanej oferty Galerii STALOWA. Proponujemy elastyczny system wynajmu dzieł sztuki zarówno do przestrzeni firmowych jak i prywatnych. Oferujemy wynajem krótkoterminowy, długoterminowy, a także jednorazowy. Nie trzeba kupować dzieła sztuki, by się nim cieszyć. Można je wypożyczyć i zmieniać wystrój w zależności od upodobań.


OPRAWA
PRAC

Doradzamy i wykonujemy na zamówienie oprawę prac w ramy, passe-partout oraz szkło lub pleksi. Oferujemy komputerowe wizualizacje dla różnych typów ram. Zapewniamy także transport i montaż dzieł sztuki.


WYNAJEM
PRZESTRZENI

Galeria dysponuje 128 m2 powierzchni ekspozycyjnej (duża sala 100 m2, mała sala 15 m2, sala recepcyjna 13 m2). Oferujemy dużą designerską przestrzeń ze światłem dziennym i halogenowym, multimedialną salę wyposażoną w profesjonalny projektor, głośniki oraz przewodowe i bezprzewodowe mikrofony, mównicę, miejsca siedzące dla 30 uczestników, toaletę, dostęp do sprzętu biurowego, po uzgodnieniu obsługę (hostessy, kelnerów, catering). Zapewniamy także przyjemną artystyczną atmosferę. Galeria to oryginalne miejsce, w którym można zorganizować konferencję, event czy spotkanie dla klientów.

Oferta wynajęcia przestrzeni


DORADZTWO
INWESTYCYJNE

Dysponujemy pracami uznanych artystów, jak również młodych, dobrze rokujących twórców. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą oraz doświadczeniem i doradzimy jakie prace będą dobrą inwestycją. Wielu artystów na stałe współpracujących z Galerią STALOWA znajduje się w prestiżowym rankingu Kompas Młodej Sztuki.


ARANŻACJA
WNĘTRZ

Galeria Sztuki STALOWA oferuje profesjonalne doradztwo przy aranżacji wnętrz. Pomagamy w wyborze fantastycznych dzieł sztuki, które będą idealnie pasowały do domu lub biura. Nasz zespół przygotuje wizualizacje wybranych prac w Państwa wnętrzu, a potem przymierzymy je w wybranym miejscu.
Współpracujemy ze studiem www.TerraCreativa.pl – Sztuka tworzenia wnętrz.


WSPÓŁPRACA
I REKLAMA

Do każdej wystawy wydajemy starannie opracowane foldery i katalogi, które z przyjemnością udostępnimy w celach promocyjnych. Zapraszamy do współpracy wszystkie instytucje i firmy chcące współuczestniczyć w życiu artystycznym naszej galerii.