XXV STALOWA AUKCJA SZTUKI AKTUALNEJ

22 marca 2017, godz. 19:30

INFOROMACJE o AUKCJI

Zapraszamy do udziału w XXV STALOWEJ Aukcji Sztuki Aktualnej22 marca (środa) o godz. 19:30 do naszej siedziby przy ul. Stalowej 26 oraz na portal stalowa.onebid.pl
podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac młodych jak również uznanych twórców w bardzo atrakcyjnych cenach wywoławczych.

Wystawa przedaukcyjna odbędzie się w dniach 16 - 22 marca.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zlecenia przyjmujemy pod numerami telefonów:
22 380 34 43, kom. 606 864 943
od poniedziałku do piątku w godzinach
12:00 -19:00 oraz w soboty
w godz 12.00 - 17.00 lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.

Nr 1

Wit Bogusławski

Tell me again, 2017

olej, płótno
100 x 100 cm

cena końcowa: 800 zł

Nr 2

Ashley Collin

Untitled, 2016 - 2017

olej, płótno
100 x 120 cm

cena końcowa: 1 100 zł

Nr 3

Dariusz Grajek

Łodzie na Costa Brava…, 2016

akryl, olej, płótno
80 x 120 cm

cena końcowa: 1 000 zł

Nr 4

Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2016

olej, płótno
130 x 130 cm

cena końcowa: 700 zł

Nr 5

Maciej Wierzbicki

Słoneczny telefon, 2016

olej, płótno
60 x 81 cm

cena końcowa: 1 200 zł

Nr 6

Karolina Maria Kowalska

SEA, 2014

akryl, płótno
140 x 140 cm

cena końcowa: 1 000 zł

Nr 7

Robert Krężlak

Bez tytułu, 2017

olej, płótno
80 x 120 cm

cena końcowa: 700 zł

Nr 8

Magdalena Kurek

Powrót do portu, 2016

olej, płótno
70 x 120 cm

cena końcowa: 500 zł

Nr 9

Jacek Malinowski

Toscana XIX, 2016

olej, płótno
60 x 80 cm

cena końcowa: 600 zł

Nr 10

Joanna Misztal

Subtelność, 2017

olej, płótno
100 x 50 cm

cena końcowa: 1 500 zł

Nr 11

Ewa Najdenow

Fatamorgana III, 2015

olej, płótno
50 x 70 cm

cena końcowa: 800 zł

Nr 12

Thomas Polski

Materia 5, forma płaszczyzny, 2017

olej, płótno
160 x 100 cm

cena końcowa: 900 zł

Nr 13

Dariusz Franciszek Różyc

FUGA, cykl Nie tak odległe, 2015

olej, płyta
61 x 935 cm

cena końcowa: 850 zł

Nr 14

Magdalena Rytel-Skorek

Cyrkowcy, 2003

olej, płótno
60 x 70 cm

cena końcowa: 1 200 zł

Nr 15

Beata Sękiewicz-Gaudy

Żółty stół, 2016

olej, płótno
80 x 60 cm

cena końcowa: 600 zł

Nr 16

Dominik Smolik

Nereidy, 2017

akryl, płótno
100 x 150 cm

cena końcowa: 700 zł

Nr 17

Igor Jan Wójcik

Lis, 2016

akryl, olej, płótno
120 x 90 cm

cena końcowa: 700 zł

Nr 18

Maciej Wierzbicki

Obiekt 4, 2016

akryl, płótno
73 x 60 cm

cena końcowa: 550 zł