STALOWA ZIMOWA AUKCJA INTERNETOWA
AUKCJA INTERNETOWA

Początek aukcji:

27 lutego 2017, godz. 15:00

INFOROMACJE o AUKCJI

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami telefonów:
22 380 34 43 oraz
606 864 943
lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.

Nr 1

Monika Czekańska

Aberracja II, 2016

olej, deska
70 x 50 cm

cena końcowa: 600 zł

Nr 2

Anna Kołakowska

Winter girl, 2016

olej, płótno
65 x 50 cm

cena końcowa: 750 zł

Nr 3

Magdalena Rytel-Skorek

Drzewko 435, 2016

akryl, płótno
70 x 70 cm

cena końcowa: 750 zł

Nr 4

Maciej Wierzbicki

Budowle XXX, , 2016

olej, płyta
90 x 76 cm

cena końcowa: 500 zł