INFOROMACJE o AUKCJI
Zapraszamy do udziału w XXIX STALOWEJ Aukcji Sztuki Aktualnej 19 października (czwartek) o godz. 19:00 do siedziby KIG, przy ul. Trębackiej 4 w Warszawie oraz na portal stalowa.onebid.pl podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac młodych, jak również uznanych twórców w bardzo atrakcyjnych cenach wywoławczych.Wystawa przedaukcyjna trwa od 13 do 19 października 2017,
otwarta codziennie: 12.00 - 19.00, siedziba KIG, ul. Trębacka 4, Warszawa.
Zlecenia przyjmujemy pod numerami telefonów:
22 380 34 43, kom. 606 864 943
od poniedziałku do piątku w godzinach
12:00 -19:00 oraz w soboty
w godz 12.00 - 17.00 lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.
Katalog aukcji
Nr 7
Jagoda z kolezankami upiła Fauny i prowadzi ich w Karkonosze, 2017
olej, płótno
140 x 100 cm
cena końcowa: 800 zł
Nr 21
W poszukiwaniu Baśni tysiąca i jednej nocy - Alhambra, 2017
olej, płótno
65 x 110 cm
cena końcowa: 800 zł
Nr 58
Obraz II z cyklu Wciąż powracam w te same miejsca, 2017
akryl, płótno
110 x 110 cm
cena wywoławcza: 770 zł