Nr 4

Dariusz Grajek (ur. 1964)

Pomarańczowe łodzie…, 2017

olej, akryl, płótno

120 x 80 cm

cena wywoławcza:
1 000 złZmień walutę

1 000 złZmień walutę

Dariusz Grajek (ur. 1964)

Urodzony w Poznaniu. Absolwent tamtejszej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom z malarstwa uzyskał u prof. Andrzeja Leśnika. W swojej działalności zajmuje się także rysunkiem. Jest częstym uczestnikiem wystaw, m.in. w Salonie Posnania czy Galerii FS. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach w kraju i zagranicą.

XXVI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

10 maja 2017, godz. 19:30