STALOWA WIOSENNA AUKCJA INTERNETOWA
AUKCJA INTERNETOWA

Początek aukcji:

03 kwietnia 2017, godz. 15:00

Koniec aukcji:

09 kwietnia 2017, godz. 20:00

INFOROMACJE o AUKCJI

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Wiosennej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac w atrakcyjnych cenach wywoławczych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami telefonów:
22 380 34 43 oraz
606 864 943
lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.

Nr 1

Miss Lapin

Tree , 2016

akwarela, papier
40 x 30 cm

cena końcowa: 500 zł

Nr 2

Marz (Marcin Ziółkowski)

Akt, 2013

olej, płyta
100 x 60 cm

cena końcowa: 1 000 zł

Nr 3

Maciej Cieśla

Kompozycja z kobieta i czortem 3, 2016

akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno
100 x 80 cm

cena końcowa: 700 zł

Nr 4

Mateusz Dolatowski

Anonymous, 2015

olej, płótno
100 x 60 cm

cena końcowa: 500 zł

Nr 5

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Pejzaż z ważką , 2016

olej, płótno
90 x 100 cm

cena końcowa: 600 zł

Nr 6

Maciej Cieśla

Zawstydzony Rokita i młoda dziewczyna, 2016

100 x 80 cm

cena końcowa: 700 zł

Nr 7

Dariusz Grajek

Automobilowe granie…, 2016

akryl, olej, płótno
80 x 120 cm

cena końcowa: 1 000 zł

Nr 8

Piotr Kachny

Lato Oscuro, 2016

olej, płótno
140 x 100 cm

cena końcowa: 1 000 zł

Nr 9

Agnieszka Karczyńska

Pejzaż II, 2016

akryl, płótno
80 x 80 cm

cena końcowa: 700 zł

Nr 10

Magdalena Solich

Bez tytułu, 2014 - 2015

olej, płótno
100 x 100 cm

cena końcowa: 1 000 zł

Nr 11

Barbara Porczyńska

Lucid dream, 2014

olej, płótno
100 x 80 cm

cena końcowa: 700 zł