INFOROMACJE o AUKCJI
Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Wiosennej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac w atrakcyjnych cenach wywoławczych.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami telefonów:
22 380 34 43 oraz
606 864 943
lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.
Katalog aukcji
Nr 3
Kompozycja z kobieta i czortem 3, 2016
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno
100 x 80 cm
cena końcowa: 700 zł
Nr 6
Zawstydzony Rokita i młoda dziewczyna, 2016
100 x 80 cm
cena końcowa: 700 zł