Nr 11

Barbara Porczyńska (ur. 1982)

Lucid dream, 2014

olej, płótno

100 x 80 cm

cena wywoławcza:
500 złZmień walutę

700 złZmień walutę

Barbara Porczyńska (ur. 1982)

Absolwentka Państwowego PWSZ w Przemyślu na kierunku filologia polska oraz na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w 2011 r. w pracowni malarstwa prof. Stanisława Białogłowicza. Dwukrotna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Autorka 17 wystaw indywidualnych
oraz uczestniczka ponad siedemdziesięciu wystaw zbiorowych w kraju i za granicą oraz plenerów międzynarodowych. Laureatka wielu konkursów.

STALOWA WIOSENNA AUKCJA INTERNETOWA

Początek aukcji:

03 kwietnia 2017, godz. 15:00

Koniec aukcji:

09 kwietnia 2017, godz. 20:00