Nr 2

Joanna Szumska (ur. 1965)

Vinoteka, 2017

akryl, olej, płótno

110 x 150 cm

cena wywoławcza:
191 €Zmień walutę

381 €Zmień walutę

Joanna Szumska (ur. 1965)

Urodzona w 1965 roku. W 1984 ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Pracowała w pracowni scenograficznej teatru Baj w Warszawie i przez wiele lat jako projektant grafiki dla firmy drukującej opakowania.

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30