Nr 8

Igor Mościcki (ur. 1979)

Red Town, 2008

olej, płótno

40 x 30 cm

cena wywoławcza:
500 złZmień walutę

Igor Mościcki (ur. 1979)

Ukończył z wyróżnieniem 5-letnie Liceum Plastyczne  im. W.E. Tatlina w Rosji, a następnie również z wyróżnieniem zasadnicze 5-letnie studia w Technikum Sztuk Pięknych im. K.A. Sawickiego. Będąc na ostatnim roku, pracował jako nauczyciel plastyki. Następnie podjął studia na Akademii Sztuk Pięknych im. I. Glazunowa w Moskwie na kierunku malarstwo z których zrezygnował i przeprowadził się do Polski. Obecnie tworzy i pracuje w Poznaniu.

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30