Kamil Witkowski (ur. 1980)
olej, płótno
80 x 100 cm
XXXV STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej
24 października 2018, godz. 19:00
Michał Prażmo
Obchody stulecia Polskiego Związku Myśliwych, 2025
olej na płótnie
100 x 60 cmcena: 13 000 złMichał Prażmo
Fredi Kamionka Gmina Burzenin witany przez kosmitów helem i sodem, 2025
olej na płótnie
100 x 60 cmcena: 15 000 złIgnacy Nowodworski
dąb opalany szczotkowany, przedmioty znalezione
70 x 36 x 20 cmcena: 14 000 zł
DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT!
Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podany
przez Państwa adres w najszybszym możliwym terminie.
DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE FORMULARZA,
STALOWA skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie.
DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE OFERTY!
DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO,
Twój e-mail został poprawnie wysłany
NEWSLETTER