Nr 4

Łukasz Jankiewicz (ur. 1975)

Krajobraz tropikalny 3, 2019

olej, płótno

120 x 90 cm

cena wywoławcza:
900 złZmień walutę

900 złZmień walutę

Łukasz Jankiewicz (ur. 1975)

Z wykształcenia - architekt wnętrz, absolwent Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu. Aktywnie uczestniczy w wielu wystawach i aukcjach sztuki współczesnej w kraju i za granicą.