Nr 11

Joanna Wróblewska (ur. 1982)

Lustro wody, 2018

olej, płótno

50 x 73 cm

cena wywoławcza:
880 złZmień walutę

Joanna Wróblewska (ur. 1982)

Absolwentka Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Architektury Wnętrz.