Nr 16

Igor Jan Wójcik (ur. 1983)

Sowa #6, 2019

technika mieszana, akryl, olej, płótno

100 x 80 cm

cena wywoławcza:
800 złZmień walutę

Igor Jan Wójcik (ur. 1983)

Urodzony w Warszawie. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym, a także na wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2012 roku uzyskał tytuł licencjata w KSP UMCS w Kazimierzu Dolnym. Od tego czasu zajął się malarstwem. Tematyka jego obrazów to głównie portrety, zwierzęta, malarstwo sakralne, pejzaż.