Nr 21

Tomasz Witkowski (ur. 1978)

4_19, 2019

olej, płótno

90 x 90 cm

cena wywoławcza:
1 430 złZmień walutę

Tomasz Witkowski (ur. 1978)

Urodzony w 1978 w Olsztynie. Ukończył studia w 2008 w Instytucie Sztuk Pięknych na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki UWM w Olsztynie dyplomem w pracowni rzeźby prof. Teresy Platy. Laureat III Nagrody w konkursie „Niedźwiedź dla Ursusa”, Warszawa (2009) oraz II Nagrody VI Olsztyńskie Biennale Plastyki „O Medal Prezydenta” (2009). Uczestnik kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą.