Nr 28

Łukasz Stobiecki (ur. 1977)

Drzewo II, 2019

olej, płótno

75 x 70 cm

cena wywoławcza:
660 złZmień walutę

Łukasz Stobiecki (ur. 1977)

Słuchacz studiów podyplomowych na kierunku Malarstwo i Rysunek na ASP w Łodzi. Tworzenie obrazów jest dla artysty sposobem wyrażania emocji.