Nr 32

Maria Prokop (ur. 1979)

Leżąca dziewczyna, 2019

olej, płótno

73 x 100 cm

cena wywoławcza:
990 złZmień walutę

Maria Prokop (ur. 1979)

Studia na Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie w latach 1998-2003 na wydziale malarstwa. Dyplom z malarstwa (2003 r.) u prof. Barbary Szubińskiej i aneks z grafiki u prof. Waldemara Szysza.