Nr 38

Elise Mendelle

Keeping it real, 2017

olej, płótno

50 x 40 cm

cena wywoławcza:
660 złZmień walutę

Elise Mendelle

Sztuka dla mnie polega na uchwyceniu chwili w czasie i rozszerzeniu tej chwili.
Jestem artystką kochającą tajemnicę poprzez ekspresję i spokój. Badając świat, chcę spróbować zrozumieć, jak ludzie łączą się ze swoim otoczeniem i jak to doświadczenie żyje poprzez sztukę. Sztuka jest sposobem życia, formą osobistej ekspresji i rozbudzoną we mnie pasją. Jestem dumna, że mogłam uczestniczyć w następujących wystawach: Artrooms Roma - marzec 2019, New Artist Fair - wrzesień 2018, Artsdepot Open - sierpień 2017.