Nr 51

Marzena Mazurek (ur. 1974)

Inny, 2018

olej, płótno

60 x 90 cm

cena wywoławcza:
1 430 złZmień walutę

Marzena Mazurek (ur. 1974)

Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curiie Skłodowskiej w Lublinie, specjalizacja-malarstwo. Obecnie główny instruktor do spraw plastyki w Tomaszowskim Domu Kultury w Tomaszowie Lubelskim. Zajmuje się pracą dydaktyczną w zakresie sztuk plastycznych prowadząc zajęcia i warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Poza tym organizuje wernisaże, wystawy, spotkania artystów i Międzynarodowe Plenery Malarstwa BARWY ROZTOCZA.