Nr 57

Bartosz Jancik (ur. 1993)

Fragmentacja VI, 2019

olej, płótno

70 x 70 cm

cena wywoławcza:
1 100 złZmień walutę

Bartosz Jancik (ur. 1993)

W latach 2013-2018 studiował malarstwo na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dyplom w pracowni prof. Stanisława Sobolewskiego (aneks z grafiki pod kierunkiem prof. Jerzego Jędrysiaka). W latach 2015-2019 studiował malarstwo na krakowskiej ASP (w pracowniach prof. Adama Wsiołkowskiego i prof. Teresy Kotkowskiej – Rzepeckiej).