Nr 73

Dorota Wójcik (ur. 1984)

Dizzy, 2016

olej, płótno

50 x 50 cm

cena wywoławcza:
770 złZmień walutę

Dorota Wójcik (ur. 1984)

Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2009 roku otrzymała dyplom na wydziale Malarstwa w pracowni Jarosława Modzelewskiego wraz z aneksem z malarstwa na jedwabiu w pracowni tkaniny artystycznej u prof. Doroty Grynczel. W 2012 roku ukończyła studia na wydziale socjologii Akademii Leona Koźmińskiego. Uprawia malarstwo sztalugowe oraz malarstwo na jedwabiu.