Nr 64

Ewa Najdenow (ur. 1967)

Nowa na basenie, 2015

olej, płótno

60 x 50 cm

cena wywoławcza:
500 złZmień walutę

Ewa Najdenow (ur. 1967)

Absolwentka Wydziału Rysunku i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Tworzy i mieszka w Warszawie. Malarstwem, grafiką i fotografią zajmuje się od kilkunastu lat.