Nr 2

Marcin Kędzierski (ur. 1969)

Kolejność uczuć, 2018

olej, płótno

60 x 92 cm

cena wywoławcza:
800 złZmień walutę

Marcin Kędzierski (ur. 1969)

Marcin Kędzierski, ur. w 1969 w Radomiu. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie,
na Wydziale Grafiki. Dyplom uzyskał w Pracowni Plakatu w roku 1998.W latach 1997-1998 tworzył gościnnie na Wydziale Malarstwa, w pracowni prof. Leona Tarasewicza.