Nr 9

Anna Baryła (ur. 1983)

Gruszka, 2012

olej, płótno

20 x 30 cm

cena wywoławcza:
500 złZmień walutę

Anna Baryła (ur. 1983)

Absolwentka Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.