Nr 19

Waldemar Kaliczak (ur. 1947)

Large Abstract Oil Painting 03, 2018

olej, płótno

100 x 100 cm

cena wywoławcza:
800 złZmień walutę

800 złZmień walutę

Waldemar Kaliczak (ur. 1947)

Malarstwem zajmuję się profesjonalnie przez całe życie. Od początku lat siedemdziesiątych do połowy dziewięćdziesiątych mieszkałem w Szwecji, gdzie studiowałem malarstwo na prywatnych lekcjach, a następnie latami dokształcałem się w szeregu przedsięwzięć autodydaktycznych.