Nr 35

Filip Łoziński (ur. 1986)

Granica snu, 2018

olej, akryl, płótno

80 x 100 cm

cena wywoławcza:
900 złZmień walutę

Filip Łoziński (ur. 1986)

Absolwent wydziału sztuki uniwersytetu pedagogicznego w Krakowie(Dyplom z dziedziny malarstwa w pracowni prof. Piotra Jargusza).Autor pięciu wystaw indywidualnych oraz ponad 300 obrazów znajdujących się w kolekcjach prywatnych w kraju jak i również za granicą.