Nr 40

Michał Cander (1963 - 2020)

Szczecin, 2014

olej, płótno

65 x 80 cm

cena wywoławcza:
800 złZmień walutę

Michał Cander (1963 - 2020)

Urodzony w roku 1963 w Grudziądzu. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. W roku 1988 otrzymał dyplom na Wydziale Sztuk Pięknych  UMK w Toruniu w pracowni prof. Janusza Kaczmarskiego. Studia ukończył z wyróżnieniem.