Nr 61

Iwona Duda (ur. 1966)

Pożar drzewek wielkanocnych, 2019

olej, płótno

70 x 100 cm

cena wywoławcza:
800 złZmień walutę

Iwona Duda (ur. 1966)

Ukończyła studia  na Wydziale Artystycznym UMCS, na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych.