Nr 73

Szymon Kurpiewski (ur. 1984)

Egg #20, 2019

olej, płótno

33 x 27 cm

cena wywoławcza:
500 złZmień walutę

500 złZmień walutę

Szymon Kurpiewski (ur. 1984)

Szymon ukończył Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Równolegle oddawał się praktyce malarskiej doskonaląc nie tylko umiejętności praktyczne, ale także podstawy teoretyczne w sztuce. Jego bystry, analityczny i dociekliwy umysł próbuje zrozumieć wpływ obrazu na widzów. Stara się także dostrzec, jak ludzkie oko reaguje i rejestruje bodźce wzrokowe, a także jak ludzki umysł postrzega kompleksowy obraz.