Nr 27

Paulina Józefina Moczyńska (ur. 1989)

Light, 2019

olej, płótno

100 x 70 cm

Poleć znajomym

ZAKOŃCZONA

2019-12-18 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

770 zł
Zmień walutę

Ukończyła studia Kulturoznawcze (Uniwersytet Gdański), Twórczego pisania (Uniwersytet Łódzki), Pisarstwa Artystycznego (Uniwersytet Warszawski) oraz Malarstwa i rysuneku (Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi). Ponad dwa lata pracowała dla telewizji. Obecnie zajmuje się głównie pisaniem scenariuszy, copywritingiem, tworzeniem ilustracji oraz malarstwem.

Świąteczna STALOWA Aukcja Sztuki

Początek aukcji:

10 grudnia 2019, godz. 18:00