Nr 62

Anna Świtalska-Jończyk (ur. 1987)

Kompozycja morska, 2013

olej, płótno

100 x 100 cm

Poleć znajomym

ZAKOŃCZONA

2019-12-18 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

700 zł
Zmień walutę

Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z malarstwa obroniła w 2011 roku, w pracowni prof. Krzysztofa Wachowiaka, aneks z malarstwa ściennego w pracowni prof. Edwarda Tarkowskiego. W 2011 ukończyła Studium Pedagogiczne Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Świąteczna STALOWA Aukcja Sztuki

Początek aukcji:

10 grudnia 2019, godz. 18:00