technika własna, płótno
116 x 81 cm
XLI "Świąteczna" STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej
10 grudnia 2020, godz. 19:00
Michał Prażmo
Obchody stulecia Polskiego Związku Myśliwych, 2025
olej na płótnie
100 x 60 cmcena: 3 090 €Michał Prażmo
Fredi Kamionka Gmina Burzenin witany przez kosmitów helem i sodem, 2025
olej na płótnie
100 x 60 cmcena: 3 565 €Ignacy Nowodworski
dąb opalany szczotkowany, przedmioty znalezione
70 x 36 x 20 cmcena: 3 328 €
DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT!
Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podany
przez Państwa adres w najszybszym możliwym terminie.
DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE FORMULARZA,
STALOWA skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie.
DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE OFERTY!
DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO,
Twój e-mail został poprawnie wysłany
NEWSLETTER