Nr 59

Piotr Kowieski (ur. 1968)

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, w oprawie 84 x 94 cm

70 x 80 cm

cena wywoławcza:
2 300 złZmień walutę

Piotr Kowieski (ur. 1968)

Piotr Kowieski ur. w 1968 żyje i tworzy w Białej Podlaskiej. W młodości związany ze sceną punkową. Założyciel i gitarzysta cenionego zespołu Tabes. Od wielu lat zajmuje się malarstwem. Jego wystawy prezentowane były w wielu galeriach i wystawach pokonkursowych. Autor dwóch tomików poetyckich.