Nr 53

Weronika Pawłowska (ur. 1985)

POZYCJA WYCOFANA Two/Dwie, 2016

olej, płótno

100 x 150 cm

cena wywoławcza:
2 000 złZmień walutę

Weronika Pawłowska (ur. 1985)

Absolwentka Wydziału Malarstwa na Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, dyplom pod kierunkiem prof. Antoniego Fałata (wyróżnienie) oraz aneks z rysunku u prof. Franciszka Starowieyskiego. W 2012 r. dyplom na Europejskiej Akademii Fotografii.