Nr 0

Wanda Kołaczyńska (ur. 1946)

Rumianki, 2020

olej, płótno, w oprawie 58 x 47,5 cm

50 x 40 cm

cena wywoławcza:
900 złZmień walutę

Wanda Kołaczyńska (ur. 1946)

W 1965 ukończyła Szkołę Sztuk Plastycznych na ul. Próchnika w Łodzi ( pracownia prof. Zdzisława Głowackiego- rektora ówczesnej Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi).