Nr 15

Agata Dutkiewicz (ur. 1969)

Chwila, 2021

olej, płótno

70 x 50 cm

cena wywoławcza:
900 złZmień walutę

Agata Dutkiewicz (ur. 1969)

Absolwentka WSH-kierunek plastyka, członek Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Ukończyła ASP dla dorosłych w Warszawie w pracowni malarskiej artysty Aleksandra Ryszki.