Nr 19

Katarzyna Cibora (ur. 1983)

Wydma, 2018

olej, płótno

62 x 62 cm

cena wywoławcza:
1 000 złZmień walutę

Katarzyna Cibora (ur. 1983)

Ukończyła XXXIV L.O. im Miguela de Cervantesa w klasie o profilu plastycznym, uczestniczyła w licznych kursach i plenerach malarskich.