Nr 5

Anna Baryła (ur. 1983)

Gruszki

olej, płótno

70 x 80 cm

cena wywoławcza:
1 200 złZmień walutę

1 500 złZmień walutę

Anna Baryła (ur. 1983)

Absolwentka Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.