Nr 29

Emilia Rusin (ur. 1986)

Pojana, 2012

olej, płótno

50 x 70 cm

cena wywoławcza:
800 złZmień walutę

Emilia Rusin (ur. 1986)

Absolwentka Malarstwa na WA UMCS – dyplom w 2010 u dr. hab. W. Procia - oraz kierunku Animator i Menedżer Kultury na UMCS. Na co dzień pracuje w Centrum Kultury w Lublinie, gdzie współorganizuje Lubelski Festiwal Filmowy, Dyskusyjne Koło Filmowe Benshi i inne pokazy filmowe. Wolny czas poświęca sztuce, głównie rysunkowi i malarstwu.