Nr 13

Joanna Misztal (ur. 1967)

Ewa, 2017

akryl, olej, płótno

80 x 80 cm

cena wywoławcza:
800 złZmień walutę

3 000 złZmień walutę

Joanna Misztal (ur. 1967)

Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, Wydział Ceramiki i Szkła. Studiowała malarstwo w pracowni prof. Konrada Jarodzkiego

XXVI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

10 maja 2017, godz. 19:30