Nr 14

Ewa Najdenow (ur. 1967)

Fatamorgana V, 2015

olej, płótno

50 x 70 cm

cena wywoławcza:
500 złZmień walutę

500 złZmień walutę

Ewa Najdenow (ur. 1967)

Absolwentka Wydziału Rysunku i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Tworzy i mieszka w Warszawie. Malarstwem, grafiką i fotografią zajmuje się od kilkunastu lat.

XXVI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

10 maja 2017, godz. 19:30