Nr 69

Maria Janiga (ur. 1952)

Pomost Rydzewo, 2015

olej, płótno

60 x 70 cm

cena wywoławcza:
770 złZmień walutę

800 złZmień walutę

Maria Janiga (ur. 1952)

Liceum Sztuk Plastycznych w Łazienkach Królewskich – 1966-1971, studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki w pracowni Leszka Hołdanowicza.
Dyplom z wyróżnieniem rektorskim – 1977 r.