Nr 52

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Siedząca żaba, 2019

olej, płótno

70 x 50 cm

cena wywoławcza:
600 złZmień walutę

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Maluje farbami olejnymi, akrylowymi i temperą. W swoich pracach obok wielorakich motywów stosuje bogatą gamę kolorów, które nadają obrazom niepowtarzalny odbiór. Interesują ją emocje jakie wywołują barwy, ich połączenia i nadawane im na płótnie kształty.