Nr 53

Paulina Józefina Moczyńska (ur. 1989)

Light, 2019

olej, płótno

100 x 70 cm

cena wywoławcza:
700 złZmień walutę

Ukończyła studia Kulturoznawcze (Uniwersytet Gdański), Twórczego pisania (Uniwersytet Łódzki), Pisarstwa Artystycznego (Uniwersytet Warszawski) oraz Malarstwa i rysuneku (Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi). Ponad dwa lata pracowała dla telewizji. Obecnie zajmuje się głównie pisaniem scenariuszy, copywritingiem, tworzeniem ilustracji oraz malarstwem.