Nr 49

Ewa Czuchaj (ur. 1979)

Ch'akiy 00.14, 2021

olej, płótno

38 x 38 cm

cena wywoławcza:
950 złZmień walutę

Ewa Czuchaj (ur. 1979)

Artystka, malarka, menadżerka, koordynatorka i współautorka wystaw, autorka publikacji, dokumentalistka, archeolożka, taterniczka.

Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z wyróżnieniem rektorskim na Wydziale Malarstwa oraz w zakresie tkaniny artystycznej i form przestrzennych.
Tytuł magistra na Wydziale Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie dwóch specjalizacji (Andyjska Misja Archeologiczna) oraz Nubii w okresie wczesnochrześcijańskim.
W latach 2001-2004 studia na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w zakresie konserwacji tkanin zabytkowych. Podyplomowo pedagogika przy Wydz. Zarządzania Kulturą Wizualną ASP.
Aktualnie studiuje na podyplomowych studiach menadżerskich na Wydziale Zarządzania UW.

Współtworzy Stowarzyszenie "Front sztuki" od 2006 roku.

ZOBACZ INNE PRACE TEGO ARTYSTY