INFOROMACJE o AUKCJI
Zapraszamy do udziału w XXXIX STALOWEJ Aukcji Sztuki Aktualnej, która odbędzie się 12 maja 2019. (niedzielaa), o godz. 16:00 w siedzibie Galerii Sztuki STALOWA przy ul. Stalowej 26 w Warszawie oraz na portalu stalowa.onebid.pl.Podczas aukcji zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac zarówno młodych, jak również uznanych twórców w bardzo atrakcyjnych cenach wywoławczych.
Wystawa przedaukcyjna trwa od 30 kwietnia do 12 maja 2019, w Galerii Sztuki STALOWA, ul. Stalowa 26, Warszawa. Godziny otwarcia galerii znajdą Państwo tutaj >>.
Zlecenia przyjmujemy pod numerami telefonów:
22 380 34 43, kom. 606 864 943
od poniedziałku do piątku w godzinach
12:00 -19:00 oraz w soboty
w godz 12.00 - 17.00 lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.
Katalog aukcji
Nr 1
Z cyklu Obrazy algorytmiczne GCD - Greatest Common Dividor, 2018
akryl,płótno
70 x 50 cm
cena wywoławcza: 1 430 zł
Nr 7
Z cyklu Pochodzenie światła nr 5, dyptyk, 2018
olej, płótno
70 x 160 cm
cena wywoławcza: 1 210 zł